تصویر تصادفی
استاد اسماعیل ملک‎جهانی
جدید :‌ حرکاتی رزمی از استاد اسماعیل ملک جهانی

آذرخش لگدها و مشت های استاد ملک جهانی به هر پیرو جوانی امید زندگی و متعالی زیستن میدهد و این فرازیست بزرگ از فلسفه (هالا).
اندیشه ها و وجود انسان های بزرگ ما را از اسارت اوهام و خیالات و هوی و هوس میرهاند.

 

 

» در صورتی که سرعت اینترنت شما پائین است و یا نرم افزار پخش کننده فلش را بر روی مرورگر خود نصب ندارید میتوانید کلیپ را از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

 

دانلود کلیپ حرکاتی رزمی از استاد اسماعیل ملک جهانی

۱ امتیاز۲ امتیاز۳ امتیاز۴ امتیاز۵ امتیاز (بدون امتیاز)
بارگذاری ... بارگذاری ...
نظرات: (4)
دفعات بازدید: (2393)
ارسال به دوستان
[فاقد امکان چاپ]
نظرات ارسال شده
 • حسن بابائی نوشته است:

  سلام
  استاد ملک جهانی همیشه شگفتی ساز است. او تمام نشدنی است. اسطوره ی هنرهای رزمی جهان است و چهره ی ماندگار تاریخ. یگانه ی روزگار. بودنش نعمت است. نعمتی تکرارنشدنی. او دیگر تکرار نخواهد شد. افسانه ی هالا با او معنا می شود.استاد انسانی است الهی که خدا را می فهمد و خدا او را.استاد کاش در زمین هم کسی بود که درکت می کرد، حتی یک نفر.
  صدای با ابهت و پرطنینش همیشه در گوش و گوش دلم طنین انداز است که گفت: افسانه ی ما، افسانه ی هالا ادامه دارد و می ماند؛ آیا فرزندی پیدا خواهد شد که افسانه ها را تکرار کند؟ آری یقینا و حتی بهتر از ما.
  من به استادم ایمان دارم. ایمان دارم هالا و افسانه اش ادامه دارد و می ماند. اما باور ندارم تاریخ هنرهای رزمی جهان استاد ملک جهانی دیگری به روی خود ببیند.

 • رضا نوشته است:

  با سلام رضا هستم از یکی از روستاهای دور افتاده ارومیه به تنهایی کاراته کار میکنم لطفا تعدادی از حرکات کششی مخصوص پا باز رشته هالا را نیز در سایت بگنجانید باتشکر

 • بهروز ابو نوشته است:

  با سلام به محضر پر فروغ استاد بزرگ
  اظهار نظر آقای بابایی بسیار شیوا و دلنشین بود
  امیدوارم جامعه و نسل جوان به ارزش وعظمت این گهر گرانقدر به موقع پی برده و ظرفیت استفاده از این اقیانوس بی کران را باز یابد.

 • محسن کریمی نوشته است:

  فقط هالا

ارسال نظر جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن قسمتهای ستاره دار الزامی میباشد.

*

*